HIK Rosendal Håndbold

Trænere i HIK-Rosendal Håndbold 2018/2019 

 

Hold Træner  
Trille & Trolle


Fleming Degn Sørensen
@: fimseflemming@hotmail.com
M: 6166 8311
 
     
     
U-8 Blandet piger og drenger


Maria Justesen
@: maria_bjoern@hotmail.com
M: 2991 5478
Thomas Floor
@: tmf@bdo.dk
M: 4596 1581
     
     
U-10 Piger


Anne Madsen
@: annemadsen13@hotmail.com
M: 2851 1387
Tina Hjelm
@: tina.hjelm@postkasse.com
M: 4148 3518
     
     
U-10 Drenge


   
     
U-12 Piger


Joan Dahl
@: joan.m.dahl@hotmail.com
M: 5335 8420
Morten Jespersen
@: morten.jespersen72@gmail.com
M: 2120 4802
     
     
U-12 Drenge


Jeppe Dissing
@: jeppedis@hotmail.dk
M: 2083 4049
Emil Rasmussen
@: emilrasmussen99@yahoo.dk
M: 2681 1809
     
     
U-14 Piger


Jan Wolf
@: vjr_wolf@hotmail.com
M: 6062 1547
Tom Lykke Nilsson
@: tomlykkenilsson@gmail.com
M: 2894 9850
     
     
U-14 Drenge


   
     
     
U-16 Piger


Alex Stevnhoved Larsen
@: astevnhoved@gmail.com
M: 2625 6556
Casper Svanholm
@: casper_svanholm@hotmail.com
M: 3034 0810
     
    Mona Bruun
@: monahakon@mail.dk
M: 2552 1484
     
     
U-16 Drenge


   
     
     
U-18 Piger/Damer

Jette Degn
@: jettedb@hotmail.com
M: 2561 2128
Louise Rasmussen
@: l-jm@live.dk
M: 2087 0596
     
     
Herre Senior, serie 1

Jakob Olsen
@: jakob@newtonfitness.dk
M: 2680 2227
Dennis Lisberg
@: grebsil@hotmail.com
M: 2552 2310
     
     
Herre Senior, serie 2


Maria Trend
@: mariaemilietrend@gmail.com
M: 2274 8411
Allan Simonsen
@: allos@simonsen.mail.dk
M: 6077 1309 
     
     
Herre Senior, Serie 3 Leif Lanng
@: Lla@landbo-limfjord.dk
M: 3053 2387
 

 

 

Nordjysk Webdesign ApS